Doniesienia

data wpisu: 13-02-2007

Nazbierało się po weekendzie różnych informacji.
Nowości u Reapera, w serii Dark Heaven Legends, Thurion the Ravager, ryboludy Slithe Raiders, ogrowy boss, Kagunk, niezwykle interesujący ludek. Anielski chłopaczyna Jophiel Przewściekły, ładne skrzydła mu doprawiła Sandra Garrity oraz inny jej ludek, pirat, bo to ostanio moda, Kapitan Hak. Do tego w serii Warlord kilka ludasów w wiekszości czarno charakternych, Bull Orc Warrior, najemniczka Bladesister oraz piracko szkieletorowy załogant a także Khamsin Herdsman, ciekawe na co mu szmata na ryju, skoro on jest nieżywy? Na koniec jako niezła alternatywa dla saurusowego czempiona, Reptus Skullbreaker.
Koniec aukcji Dziewczynki z Chomikami.
Figurka Toma Meiera została kupiona przez Griffiter Gnomish Workshop, za kwotę 1503,51$. Pogratulować! Niniejszym wygrałem nieformalny zakład z Agentem J.M.
Ludek jest już do nabycia w ich sklepiku za jedyne 20$. Cena promocyjna, brać bo później będzie drożej.Agent J.M donosi: Shiflettbrothers Jedna z najepszych stron w temacie ulepiactwa dużych ludków 1/6 i podobnych mega skal. Warto zaglądać na ich forum, niedawno objawił się tam MIKH, aktualnie freelancer a wcześniej dłubacz Rackhamu. Tu Blog kolesia. Poniżej fotka ludka do Infiniti.< poprzednienastępne >