Doniesienia

data wpisu: 16-03-2007

Tajniak S001 dostarczył: Cold War Miniatures firemka jak dziesiątki jej podobnych. Lecz przykuwa uwagę. Otóż koleś na zakończenie naszego ukochanego serialu Stargate SG-1, wyrzeźbił czy też tylko odsprzedaje, informacje nie są dokładne, trzy zestawy Jaffa!
Ludki 28mm mogą okazać sie skalowe. Wystarczy dokupić u Marka Coppelstona zestaw U.S Marines i można startować na Abydos. Zaiste, rewelacja!
Babcia Fumcia informuje: The Mad Puppet Nieznana wcześniej firma, ma w ofercie kilka ciekawych ludzików i dwa całkiem fajne popiersia.Babcia Fumcia informuje: Velard z Rosji i jego produkcja.
Ciekawa i odważna wizja Squatów. I odciskany ściborową metodą ludek, że niby to Roboute Guilliman. Koleś nie ma skrupułów i sprzedaje odlewane rzeczy GW jak swoje. Oj nieładnie.
Kolejne doniesienia z frontu czyli co wykluło się w ForgeWolrdzie. Newsletter #170
Totalny opad szczeny, Renegade Ogryn Beserkers. Zestaw pięciu duuużych kolesiów z mocarną bronią, oraz milicja renegatów, artylerzyści i strzelec.
Przypomnienie dla wybierających się na pierwszy Forge World Open Day. Impreza rozpoczyna się 1 kwietnia. W limitowanej serii ogry berserkerzy mają być dostępne na konwencie.Babcia Fumcia informuje: Wygrzebane na Coolmini.
Eric Koobus, ulepil ludasa, Elfowego czarodzieja. Galeria z Coolmini.

Niejaki Poupee Canope ulepił Alicje W krainie Czarów, tę złą Alicję... Warto rzucić okiem w galerie klienta. Parę lat temu pokazał światu Inkwizytora na wózku.

   


Cry Havok On-line #26 i zapowiedzi na kwiecień.
Fotki z produkcji nowej elfki, zapowiada się fenomenalnie. Szkice pod nową goblińską milicje.


W kwietniowych zapowiedziach,
Fury of Avagddu chyba trochę przesadzona po przemianie. Doghandler and Molossers of the Militia, troche sztywną pozę ma ten koleś. Ćawiartkoróżdżki cynwalskie, dla odmiany fajne. Goblin z ogniem, niestety już w nowym stylu. Kolejny elf do kolekcji, ale coś się pomieszało z linkami. W zapowiedzi jest fotka i opis do DAIKINEE GUARDIANS a po kliku pojawia się SIENNA, ARCANIC THIEF. Namieszali. Krasnale z palnikami zarządziły, tych kupię. Nowa krowa do Cadwallonu, asassini dwa ludki w blisterze, też do Cadwallonu. Dream Warrior, zapowiadana w Cry Havoku już do kupienia, piękny ludek. Pisałem jakiś czas temu i prezentowałem fotki z produkcji, skończony i pomalowany Żywiołak Wody, Ophidiańskie niewolnice, na razie tylko szkice ale zapowiadają się rewelacyjnie.
< poprzednienastępne >