Doniesienia

data wpisu: 20-01-2007

LIKWIDACJA BELLONY NA KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIU -30% NA WSZYSTKO!
(tylko do piątku!!!)Agent J.M donosi: Najbardziej wyczekiwana gra on-line, czyli Warhammer - Age of Reckoning, kto taką durną nazwę urodził, nie wiem. Gry jeszcze gługo nie będzie ale medialne zamieszanie spore. Oficjalna www aż kipi od bajerów. Nasz nieoceniony J.M. dotarł do dość interesującego artykułu. Warto rzucić okiem tuGonzo wygrzebał: Dla miłośników nowych gadżetów, przezent od zaprzyjaźnionej dentystki, igła Millera. Narzędzie o prawdopodobnie wielu zastosowaniach, trzeba je tylko wymyśleć. Igła w swojej pierwotnej funkcji służy do przepychania kanałów nerwowych w korzeniach zębów, ale nas to najmniej interesuje. Stalowe, sprężyste super cienkie narzędzie, może się przydać, do kupienia w sklepach z zaopatrzeniem medycznym lub do wyżydzenia od osobistego dentysty. Występuje w kilku grubościach i przekrojach posiadana przeze mnie jest okrągła i zakończona płasko. Fotki poniżej.


Agent J.M donosi: Wprawdzie informacja dotarła już parę dni temu, ale dopiero dziś się ją zamieszczam.
John Blanche nadworny "art director" Games Workshop, dorabia sobie na boku. Na podstawie jego szkiców starannie wyselekcjonowani rzeźbiciele klajstrują cudo-maso-psycho-pseudo-esherko-piratki, czy jakoś tak, a link tu www.femmemilitant.com.
Ludki pokaźnych rozmiarów bo to całe 40mm, cena równie wysoka 15 GBP. Lane z szarej żywicy przez Forge World. Mogliby jeszcze napisać kto to malował, aha, witrynka wymaga nowej wersji Flasha.
< poprzednienastępne >