Doniesienia

data wpisu: 31-01-2007

Black Gobbo #84
Kolejna odsłona amerykańskiego poradnika dla normalnych użytkowników figurek GW.W numerze:Mindstalkers to włoska firma posiadająca w ofercie własny skirmiszowy system historycznego fantasy. Rzecz rozgrywa się, w średniowiecznych Włoszech, a gdzież by indziej skoro to ichni system. Występujące frakcje to Księstwo Mediolanu, Republika Wenecji, Krzyżacy, Zakon Cienia, i Szpitalnicy wspierani przez mityczne stwory, wywern w przygotowaniu.
Ludziki wygladaja niezle, sa wielkie i niegłupio pomalowane. Zasady dla zarejestrowanych członków do ściagniecia za darmola.Dostarczył MM Arcane Miniatures sklep z ludzikami, w ofercie, Rackham, Privateer Press, Mongoose Publishing, Corvus Belli oraz trochę historycznych rzeczy, między innymi książki do Warhammera Historicala, czy ludki firmy Xyston Miniatures. Dla miłośników AD&D i obrazków Elmora są zestawy firmy Dark Sword, Elmore MasterWorks vol 1 - 5. Sklepik godny uwagi.Dostarczył MM Oto coś dla prawdziwych miłośników Space Opery, czyli BABYLON 5 w całości. Kompletny spis produktów Agents of Gaming trzeba się spieszyć z zakupami bo okazja się nie powtórzy.

Dostarczył MM Powrót do przeszłości!
W pięknych latach osiemdziesiątych powstała firma Dwarf Star Games Jednym z jej wytworów stał się Barbarian Prince, gra do której Reaper urodził jedne ze swych pierwszych ludasów.
Na stronce do zassanie, za całkowitego darmola, kilka z tych pradawnych gierek. Barbarian Prince, DemonLord, Goblin oraz bardziej futurystycznych Grav Armour, Outpost Gamma, Star Smuggler, Star Viking. W wiekszości to strategie żetonowe, ale cóż to za problem w dzisiejszych czasach wydrukować pare stron na kolorze?

< poprzednienastępne >