Doniesienia

data wpisu: 07-02-2007

O firmie Masquerade Miniatures pisaliśmy już jakiś czas temu. Wracamy do tematu za sprawą opublikowanych na ich stonie samouczków.
Pierwszy, jak używając dostępnych w ich sklepiku foto-trawionych szablonów, ułatwić sobie żywot przy lepieniu człowieczków.
Drugi, starszy ale nadal świetny, czyli jak od zera uklajstrować z Magic Sculpta całkiem sporego Orka.Dostarczył MM Dragon Rune wspomnienie z przeszłości.
Świętej pamięci Dragon Rune czyli niezrównane orki i ogry, doskonałe gobliny, ale nic straconego, bo nadal można je zamawiać w sklepiku na stronie.Wolf Raider Games to nieznana wcześniej firma oferująca system bitewny osadzony w azjatyckich realiach. Figurki 28 mm, co ciekawe, do samodzielnego montażu. W zestawie rączek, nóżek, główek i korpusów znajduje się ich wystarczająca ilość by uzdatnić do walki dziesięciu wojowników. Inspiracje czerpane są z obszaru dalekiej Azji, pojawiać się mogą elementy mongolskie, koreańskie, japońskie a nawet tybetańskie. Dostępne są, na razie, figurki dla trzech królestw lecz sądząc z załączonej w serwisie mapy będzie ich znacznie więcej.


< poprzednienastępne >