Doniesienia

data wpisu: 19-02-2007

Znany z wcześniejszych doniesień DarkwaterMini po dość kontrowersyjnym projekcie chaosowego rycerza, znanego pod kryptonimem "Hell Mouth" zapowiada elfkę i wapirzycę.Agent J.M donosi: Nasz ukochany ludkozlepiacz w przypływie natchnienia i weny tfurczej ukleił z zielonego gluta, Uglyna.
Pomysl niezly, ale ludkowi brakuje jakiegos nerwa. Obleśny jest, to fakt, więc zamierzony cel został osiągnięty. Wygładzanie, wzmacnia efekt.
Szkicek lepszy niż ludek, niektóe detale zostały dodane już po powstaniu rysunku. Wykonanie średnie, choć w przypadku ludzika kolekcjonersko zabawowego nie jest najwazniejsze.Dostarczył MM : Black Industry, planuje na marzec publikacje pierwszego podręcznika i dodatków do Wh40k RPG.WickerMan Lecz, z lepiej poinformowanych źródeł, wiemy że, premiera nastąpi dopiero w okolicach Games Daya.
Znowu Wyrd. Nie ma co gadać, trzeba klikać, forum Wyrda i zaległe nowości. W sklepie Misaki - Warmaiden i kilka innych fajnych ludków. Perełką jest Mortimer the Grave Digger.

ZombieSmith mała firma z pomysłami. Zapowiada się kosmiczna wojna dziwnoludów. Na razie Quar i maleńkie żabowate Aphids. Do tego w ofercie spora współczesnych zombie cywilów, do kupienia w grupkach albo na sztuki.< poprzednienastępne >