Doniesienia

data wpisu: 20-02-2007

Leisure Games Niezły sklep, robią już pre-order, przed marcową premierą, karcianego Stargate SG-1. W ofercie sklepu dziesiątki firm ludzikowych. Z ciekawostek Project X, alternatywna wersja WWII.
Supafigs to super bohaterowie kontra najeźdźcy z kosmosu, w klimatach lat piędziesiątych. Pełny spis firm figurkowych w ofercie Leisure Games ma kilkadziesiąt pozycji, warto się zapoznać.Babcia Fumcia informuje: Loky związany z forum Chen La, wydłubał dzikiego krasnoludzkiego automatona, a może to jest łowca dzikich krasnoludzkich automatonów? Nie ważne, ludek jest tak świetny, że natychmiast należy go dodać do listy zakupów.

Iron Wind Metals na swojej stronce w dziale Downloads zamieściło pradawne katalogi Ral Parthy, swoje zasady do bitewniaka, gierkę planszową pt. Spellcaster i Quick Start do BattleTecha. Trochę się to ściaga ale chyba warto.
Po za rozdawaniem dupereli, robią nadal Mechy a ostanio cały zestaw lataczy do Aerotecha, 30 modeli. Stronka zamotana, trzeba się naklikać by znaleźć jakieś fotki a do tego są maleńkie i marnej jakości. W ofercie sklepu, towaru dużo i tanio.

< poprzednienastępne >