Doniesienia

data wpisu: 28-01-2007

W dniach 21 - 25 stycznia w Cannes, we Francji odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Gier. Tu do sciągnięcia w PDF program imprezy. W weekend wjazd wolny.

Średnio ludzikowy temat, ale impreza godna odnotowania. W dniach 23 - 25 luty 2007, w Nowym Jorku, odbedzie się Comic Con. Największa, chyba, impreza komiksowa na świecie. Wśród zaproszonych osobistości król Stephen King, tatuś Spider-Mana, Stan Lee i Mr. Straczyński czyli gościu odpowiedzialny między innymi za Babylon 5. No kurde, będzie też Timothy Zann, klient piszący powieści SF i nowelki do świata Star Wars. Maniacy Star Wars nie przepuszą tego konwentu, obecni ciałem będą, Ray Park czyli świętej pamięci Darth Maul i Peter Mayhew czyli jakby nie było, Chewbacca, jest nawet link do jego www. Rany koguta! Na spotkaniu tego kalibru nie może zabraknąć rodzica Hellboya. Kurde!!! Kevin Smith też będzie!!! No i nie można nie wspomnieć o obecności Georga R.R. Martin`a ! Ja nie moge... Tu pełny spis osobistości, które nawiedzą imprezkę.
Z ludzikowych firm będzie, przedstawiciel amerykańskiego Rackhama, pojawi się też Privater Press, którego zabraknie, niestety, na francuskiej imprezie, ale co tam. Obecny będzie, też, Wizkids.
Chyba trzeba będzie się rozerwać ;-)

Czas pędzi nieubłaganie i oto kolejny Cry Havok On-line przed nami czyli Nowości z RackhamaW tym tygodniu objawił się Newsletter Forge Worlda, numer 166, znajdziemy w nim:
Dostarczył MM, Fantasy Flight kombinuje z grą na gumoludkach, Anime: Beyond Fantasy pożyjemy zobaczymy.Dostarczył MM, o tym jak pomalować Nurlowego Space Marine`sa. Pare rozwiązań do przyjęcia. Warto rzucić okiem.


Agent J.M donosi:Już parę dni temu J.M. sugerował by wpaść na forum planetfigure, i chyba warto było. Coś niestety mi umknęło. Trzeba sie zapisać, bo naprawdę warto.Dostarczył MM Gra roku wg BoardGames, czyli BattleLore, łączy w sobie bitewniaka, strategię i elementy RPG do tego niecienkie ludki.
Do kupienia u Wargamera. (Konrad powinien mi płacić za reklamę) :-) Sklep na Wilczej 62 w pierwotnym miejscu "Księgarni U Izy".
Historia kołem się toczy, chlip. :-)

Dostarczył MM Kolega MM się rozkręcił, i dowala nowości co parę chwil. W sumie Heresy Miniatures to znana firemka i parę razy zakupy u nich robiliśmy, ale warto rzucić okiem na Lorda Vaduur The Black`a
, myślałem że skonam ze śmiechu, i Santa Borisa, wykapany Thrudd the Barbarian, a przynajmnie podobieństwo uderzające, wątpię czy niezamierzone.

< poprzednienastępne >