Doniesienia

data wpisu: 29-01-2007

Agent J.M donosi: Hazgaard stronka firmy produkujacej pare gierek i własne ludziki do nich. Tematyka fantasy na wesoło zdaje się dominować w ich twórczości.

Dostarczył MM Nastąpił dziś wysyp informacji o grach planszonych z wyszczególnieniem spisów produktów Games Workshop. Na stronie www.bretonia.de znajdziemy pełne prezentacje najlepszych planszówek GW.


Dostarczył MM Headless Hollow to stronka traktująca o grach planszowych. Kilkadziesiąt pozycji w spisie, a co najciekawsze do każdej opisywanej, wprawdzie bardzo lakonicznie, gry jest jakis PDF do ściągnięcia. Najczęściej są to skróty zasad lub podręczne zestawienia najczęściej używanych tabelek.Szpieg P.: Witamy nowego szpiega w naszych szeregach.
Dla młodszych i starszych spis, wraz ze zdjęciami, alfabetycznie ułożony, wszystkich (prawie) gier firmy Games Workshop. Głodni wiedzy w tym temacie tu klikają.Agent J.M donosi: Zapowiedź nowych farb Games Workshop. Cały wątek na forum Druhii


Dream Anatomy - jedna z ciekawszych stron, Anatomia Snu. Tony rycin, naprawdę warto zajrzeć.

Agent J.M donosi: Witryna Katherine Dewey, pod nazwą Elvenwork, to istna kopalnia wiedzy dla rzeźbicieli małych i dużych ludków.


Agent J.M donosi: Riven Phoenix to nauczyciel rysunku. Blog tego świetnego rysownika, zawiera setki filmików tutoriali.

< poprzednienastępne >